IwonaRestauracja IMPERIALE

Restauracja

Serdecznie zapraszamy do pięknych, nowoczesnych wnętrz naszej Restauracji, gdzie z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa wszelkiego typu przyjęcia okolicznościowe, obiady, kolacje oraz spotkania towarzyskie przy drinkach. Do dyspozycji Gości jest również lobby bar znajdujący się obok recepcji.


Podejmiemy się realizacji najoryginalniejszych pomysłów. Ponadto polecamy Państwu usługi i opcje dodatkowo płatne na zamówienie.


Aktualne menu znajduje się w restauracji i zastrzegamy sobie prawo do jego zmiany.

menu

Oferta dla grup

Mamy coraz to większe grono stałych klientów Biur Podróży, co jest dla nas dużym powodem do dumy. Biorąc pod uwagę zorganizowany czas grup, rezerwacje przyjmujemy z wyprzedzeniem, a wcześniej ustalone menu zapewni gościom szybką i sprawną obsługę. Naszym atutem jest również obszerny, wygodny parking przed Restauracją, gdzie z dużą swobodą parkują autokary wycieczkowe. Duża powierzchnia lokalu pozwala nam przyjąć i obsłużyć grupę do 180 osób.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie Biura Podróży. 

Na życzenie Państwa prześlemy ceny ewentualnych promocji do poszczególnych zestawów po wcześniejszym kontakcie tel.+48 515-864-464 - Iwona Bury lub mail: iwonabury@interia.eu

Imprezy

Wyjątkowe okazje warto uczcić w wyjątkowy sposób.


Restauracja „IMPERIALE” przygotowała specjalną ofertę, aby razem z Państwem uczcić te niezwykłe momenty w Państwa życiu.

W celu rezerwacji prosimy o kontakt:

tel.+48 515-864-464 - Iwona Bury lub mail: iwonabury@interia.eu

czytaj więcej

PFR
Przedsiębiorcauzyskał również subwencję finansową w ramach programu TarczyFinansowej 1.0

Powered by  HS
Telefon
Telefon
Rezerwacja
Rezerwacja
Dojazd
Dojazd