Pokoje

Komfort & Wygoda

Pokój 1-osobowy

Pokoje jednoosobowe posiadają jedno duże małżeńskie łóżko typu king (180 cm x 200 cm) lub dwa pojedyncze łóżka (90 cm x 200 cm). Pokoje dostosowane są do potrzeb gości poszukujących komfortu, wyposażone są zgodnie z wysokimi standardami. W każdym z pokoi jest elegancka łazienka z prysznicem.
Klimatyzacja
TV SAT
Telefon
Internet WiFi
Suszarka
Sejf
Prysznic
Minibar
Ręczniki
Kosmetyki
Kawa/herbata
Żelazko

Pokoje jednoosobowe posiadają jedno duże małżeńskie łóżko typu king (180 cm x 200 cm) lub dwa pojedyncze łóżka (90 cm x 200 cm). Pokoje dostosowane są do potrzeb gości poszukujących komfortu, wyposażone są zgodnie z wysokimi standardami. W każdym z pokoi jest elegancka..

Pokój 2-osobowy

Pokój dwuosobowy ma wygodny i nowoczesny charakter. Zapewnia komfortowe warunki zarówno do pracy jak i wypoczynku. Zaprojektowany został w taki sposób, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości. Pokój posiada łóżko king (180 cm x 200 cm) lub dwa łóżka pojedyncze (90 cm na 200 cm) w zależności od konfiguracji wraz z dostawką w niektórych pokojach.
Klimatyzacja
TV SAT
Telefon
Internet WiFi
Suszarka
Sejf
Prysznic
Minibar
Ręczniki
Kosmetyki
Kawa/herbata
Żelazko

Pokój dwuosobowy ma wygodny i nowoczesny charakter. Zapewnia komfortowe warunki zarówno do pracy jak i wypoczynku. Zaprojektowany został w taki sposób, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości. Pokój posiada łóżko king (180 cm x 200 cm) lub dwa łóżka..

Pokój Rodzinny

Pokój rodzinny urządzono w ciepłych stonowanych barwach, z dbałością o wygodę i funkcjonalność. Pokój daje możliwość zakwaterowania grupy czterech osób w dwóch oddzielnych przestrzeniach sypialnych wyposażonych w łazienki z prysznicem. Sypialnie przedzielone są dźwiękoszczelnymi drzwiami zapewniającymi poczucie komfortu i intymności wszystkim mieszkańcom. Łóżka dostępne w pokoju to łóżko king (180 cm x 200 cm) i dwa łóżka pojedyncze (90 cm na 200 cm).
Klimatyzacja
TV SAT
Telefon
Internet WiFi
Suszarka
Sejf
Prysznic
Minibar
Ręczniki
Kosmetyki
Kawa/herbata
Żelazko

Pokój rodzinny urządzono w ciepłych stonowanych barwach, z dbałością o wygodę i funkcjonalność. Pokój daje możliwość zakwaterowania grupy czterech osób w dwóch oddzielnych przestrzeniach sypialnych wyposażonych w łazienki z prysznicem. Sypialnie przedzielone są..

Apartament

Przestronne, ekskluzywne wnętrza apartamentów Hotelu Imperiale charakteryzują się stonowaną i wyszukaną kolorystyką. Zapewniają doskonałe warunki zarówno do pracy jak i relaksu. Każdy apartament posiada komfortowe łóżko typu king (180 cm x 200 cm) w strefie sypialnej oraz 2 osobową wygodną, rozkładaną sofę w strefie wypoczynkowej dzięki czemu w apartamencie mogą być zakwaterowane 4 osoby. Łazienka wyposażona jest zgodnie z najwyższymi standardami, posiada wannę z prysznicem. W cenie każdego apartamentu jest wliczony asortyment minibaru.
Klimatyzacja
TV SAT
Telefon
Internet WiFi
Suszarka
Sejf
Prysznic
Minibar
Ręczniki
Kosmetyki
Kawa/herbata
Żelazko

Przestronne, ekskluzywne wnętrza apartamentów Hotelu Imperiale charakteryzują się stonowaną i wyszukaną kolorystyką. Zapewniają doskonałe warunki zarówno do pracy jak i relaksu. Każdy apartament posiada komfortowe łóżko typu king (180 cm x 200 cm) w strefie sypialnej oraz..